Šiuo metu InMondus parduotuvė užsakymus vykdo tik gavusi išankstinį apmokėjimą. Už savo pirkinius InMondus el. parduotuvėje galite atsiskaityti tokiais būdais:
Elektronine bankininkyste
Naudodamiesi bank-link paslauga, už InMondus el.parduotuvėje įsigytas prekes saugiai ir greitai galite atsiskaityti per vieną iš šių bankų - AB Nordea bankas, AB Danske Bank, AB DNB bankas, AB SEB bankas, AB bankas Swedbank. Mokėjimas įskaitomas iškart ir Jūsų užsakymas pradedamas vykdyti.
Banko pavedimu
Mokėdami banko pavedimu, už savo pirkinį atsiskaitote iš anksto, tad galite ramiai laukti prekių pristatymo. Pasirinkę šį atsiskaitymo būdą, rankiniu būdu perveskite užsakymo sumą į mūsų banko sąskaitą. Mokėjimo paskirties laukelyje nurodykite savo užsakymo numerį (pvz., #00123). Jei sąskaitos neapmokėsite per 48 val., prekių rezervacija bus atšaukta, o užsakymas anuliuotas. Priklausomai nuo banko, atlikti mokėjimai mus pasiekia per 0,1 - 24 val. Užsakymas pradedamas vykdyti tik gavus apmokėjimą. Mokėjimui naudokite tokius rekvizitus:

Gavėjas: UAB InMondus
Bankas: SEB bankas, b/k 70440
Sąskaita: LT89 7044 0600 0332 9185
Įmonės kodas: 135560180
PVM mokėtojo kodas: LT355601811
 
 
 
 
 
 
 
DĖMESIO - atlikę mokėjimą, atsiųskite bankinio pavedimo išrašą el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. - Jūsų užsakymas bus pradėtas vykdyti greičiau.

Gaukite naujausius pasiūlymus

Prenumeruokite naujienlaiškį ir gaukite naujienas apie akcijas.