1
/
iš
13
Išskleidžiamas fotelis Neo 3
Išskleidžiamas fotelis Neo 3
€430
Nepavyko įkelti atsiėmimo galimybių
| Plotis | 140 cm |
| Aukštis | 85 cm |
| Gylis | 97 cm |
| Miegamoji dalis | 130 X 196 |
| Patalynės dėžė | Yra |
| Kilmė / Garantija | Europa / 24 mėnesiai |
| Pristatymo terminas | 25 – 45 d.d. |
| Spalvos / audiniai | Audinį rinktis iš pateiktų audinių šalia prekės nuotraukų, išsirinkus audinį, jo kodą įrašyti prekių krepšelyje. |
| Pristatymas | Galimas visoje Lietuvoje |