Išskleidžiamas fotelis Onyx I
Išskleidžiamas fotelis Onyx I
€250
Nepavyko įkelti atsiėmimo galimybių
| Plotis | 85 cm |
| Aukštis | 85 cm |
| Gylis | 90 cm |
| Miegamos dalies plotas | 180x67 cm |
| Patalinės dėžė | Yra |
| Garantija | 24 mėn |
| Pristatymo terminas | Iki 5 darbo dienų |
| Spalvos / audiniai | Nėra pasirinkimo |
| Pristatymas | Galimas visoje Lietuvoje |