Kampas Garda III
Kampas Garda III
€1200
Nepavyko įkelti atsiėmimo galimybių
| Plotis | 286 cm |
| Aukštis | 88 cm |
| Gylis | 181 cm |
| Miegamoji dalis | 132 x 230 cm |
| Patalynės dėžė | Yra |
| Kilmė / Garantija | Europa / 24 mėn |
| Pristatymo terminas | 25 – 45 d.d. |
| Spalvos / audiniai | Audinį rinktis iš pateiktų audinių šalia prekės nuotraukų, išsirinkus audinį, jo kodą įrašyti prekių krepšelyje. |
| Pristatymas | Galimas visoje Lietuvoje |