Kampas Grenada U
Kampas Grenada U
€2150
Nepavyko įkelti atsiėmimo galimybių
| Plotis | 350 - 358 cm |
| Aukštis | 91 - 107 cm |
| Gylis | 223 - 231 cm |
| Miegamoji dalis | Nėra |
| Patalynės dėžė | Nėra |
| Kilmė / Garantija | Europa / 24 mėnesiai |
| Pristatymo terminas | 25 – 45 d.d. |
| Elektra valdoma sėdima dalis | Pasirinktinai |
| Spalvos / audiniai | Audinį rinktis iš pateiktų audinių šalia prekės nuotraukų, išsirinkus audinį, jo kodą įrašyti prekių krepšelyje. |
| Pristatymas | Galimas visoje Lietuvoje |