Kampas Infinity Super U
Kampas Infinity Super U
€1100
Nepavyko įkelti atsiėmimo galimybių
| Plotis | 332 cm |
| Aukštis | 93 cm |
| Gylis | 185 cm |
| Miegamoji dalis | 278 x 132 cm |
| Patalynės dėžė | Yra |
| Kilmė / Garantija | Europa / 24 mėn |
| Pristatymo terminas | 15 – 25 d.d. |
| Spalvos / audiniai | Yra pasirinkimas |
| Pristatymas |
Galimas visoje Lietuvoje |