1
/
iš
17
Kampas NIKOS III
Kampas NIKOS III
€1250
Nepavyko įkelti atsiėmimo galimybių
| Plotis | 360 cm |
| Aukštis | 84 cm |
| Gylis | 178 / 224 cm |
| Miegamoji dalis | 144 x 310 cm |
| Patalynės dėžė | Yra |
| Kilmė / Garantija | Europa / 24 mėn |
| Pristatymo terminas | 25 – 45 d.d. |
| Spalvos / audiniai | Audinį rinktis iš pateiktų audinių šalia prekės nuotraukų, išsirinkus audinį, jo kodą įrašyti prekių krepšelyje. |
| Pristatymas | Galimas visoje Lietuvoje |