1
/
iš
12
Kampas Puente II
Kampas Puente II
€1060
Nepavyko įkelti atsiėmimo galimybių
| Plotis | 265 cm |
| Aukštis | 90 cm |
| Gylis | 265 cm |
| Miegamoji dalis | 203 x 123 cm |
| Patalynės dėžė | Yra |
| Kilmė / Garantija | Europa / 24 mėnesiai |
| Pristatymo terminas | 25 – 45 d.d. |
| Spalvos / audiniai | Audinį rinktis iš pateiktų audinių šalia prekės nuotraukų, išsirinkus audinį, jo kodą įrašyti prekių krepšelyje. |
| Pristatymas | Galimas visoje Lietuvoje |