Kampas Rosso L
Kampas Rosso L
€1350
Nepavyko įkelti atsiėmimo galimybių
| Plotis | 286 cm |
| Aukštis | 78 cm |
| Gylis | 256 cm |
| Miegamoji dalis | 120x200 cm |
| Patalinės dėžė | Yra |
| Kilmė / Garantija | Europa / 24 mėnesiai |
| Pristatymo terminas | 25 – 45 d.d. |
| Spalvos / audiniai | Audinį rinktis iš pateiktų audinių šalia prekės nuotraukų, išsirinkus audinį, jo kodą įrašyti prekių krepšelyje. |
| Pristatymas | Galimas visoje Lietuvoje |