1
/
iš
10
Kampas Santi
Kampas Santi
€1160
Nepavyko įkelti atsiėmimo galimybių
| Plotis | 290 / 187 cm |
| Aukštis | 84 / 101 cm |
| Gylis | 103 / 111 cm |
| Miegamoji dalis | Nėra |
| Patalynės dėžė | Nėra |
| Kilmė / Garantija | Europa / 24 mėnesiai |
| Pristatymo terminas | 25 – 45 d.d. |
| Spalvos / audiniai | Audinį rinktis iš pateiktų audinių šalia prekės nuotraukų, išsirinkus audinį, jo kodą įrašyti prekių krepšelyje. |
| Pristatymas | Galimas visoje Lietuvoje |