Kampas Santorini
Kampas Santorini
€1250
Nepavyko įkelti atsiėmimo galimybių
| Plotis | 290 cm |
| Aukštis | 85 / 102 cm |
| Gylis | 187 cm |
| Miegamoji dalis | Nėra |
| Patalynės dėžė | Nėra |
| Kilmė / Garantija | Europa / 24 mėnesiai |
| Pristatymo terminas | 25 – 45 d.d. |
| Spalvos / audiniai | Audinį rinktis iš pateiktų audinių šalia prekės nuotraukų, išsirinkus audinį, jo kodą įrašyti prekių krepšelyje. |
| Pristatymas | Galimas visoje Lietuvoje |