1
/
iš
13
Kampas Vanessa L
Kampas Vanessa L
€940
Nepavyko įkelti atsiėmimo galimybių
| Plotis | 261 cm |
| Aukštis | 90 cm |
| Gylis | 197 cm |
| Miegamoji dalis | Nėra |
| Patalynės dėžė | Nėra |
| Kilmė / Garantija | Europa / 24 mėnesiai |
| Pristatymo terminas | 25 – 45 d.d. |
| Spalvos / audiniai | Audinį rinktis iš pateiktų audinių šalia prekės nuotraukų, išsirinkus audinį, jo kodą įrašyti prekių krepšelyje. |
| Pristatymas | Galimas visoje Lietuvoje |