Kampinė spinta Merida
Kampinė spinta Merida
€740
Nepavyko įkelti atsiėmimo galimybių
| Plotis | 207,5 cm / 217 cm |
| Aukštis | 215 cm |
| Gylis | 62 cm |
| Kilmė / Garantija | Europa / 24 mėnesiai |
| Pristatymo terminas | 10 – 15 d.d. |
| Medžiagos | Laminuota baldų plokštė |
| Papildoma informacija | Baldas skirtas savarankiškam surinkimui |
| Spalvos | Yra pasirinkimas |
| Pristatymas | Galimas visoje Lietuvoje |