Komoda Aris AS-4
Komoda Aris AS-4
€240
Nepavyko įkelti atsiėmimo galimybių
| Plotis | 125 cm |
| Aukštis | 106 cm |
| Gylis | 39 cm |
| Kilmė / Garantija | Europa / 24 mėnesiai |
| Pristatymo terminas | 10 – 20 d.d. |
| Medžiagos | Laminuota baldų plokštė |
| Papildoma informacija | Baldas skirtas savarankiškam surinkimui |
| Spalvos | Evoke ąžuolas / Juodas blizgus |
| Pristatymas | Galimas visoje Lietuvoje |