Vitrina Grande GR-2
Vitrina Grande GR-2
€190
Nepavyko įkelti atsiėmimo galimybių
| Plotis | 103 cm |
| Aukštis | 133 cm |
| Gylis | 42 cm |
| Kilmė / Garantija | Europa / 24 mėnesiai |
| Spalva | Smėlio spalva (lygus + tekstūrinis paviršius) |
| Pristatymo terminas | 15–45 d.d. |
| Papildoma informacija | Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos |
| Pristatymas | Galimas visoje Lietuvoje |
| Medžiagos | Aukštos kokybės laminuota lenta |