Komoda Oro OR-4
Komoda Oro OR-4
€170
Nepavyko įkelti atsiėmimo galimybių
| Plotis | 120 cm |
| Aukštis | 100 cm |
| Gylis | 40 cm |
| Kilmė / Garantija | Europa / 24 mėnesiai |
| Spalva | Pilka / Biskvitinis ąžuolas |
| Pristatymo terminas | 10 – 20 d.d. |
| Papildoma informacija | Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos |
| Pristatymas | Galimas visoje Lietuvoje |
| Medžiagos | Aukštos kokybės laminuota lenta |