Komoda Tommy 7
Komoda Tommy 7
€110
Nepavyko įkelti atsiėmimo galimybių
| Plotis | 120 cm |
| Aukštis | 97 cm |
| Gylis | 37 cm |
| Kilmė / Garantija | Europa / 24 mėnesiai |
| Pristatymo terminas | 10 – 20 d.d. |
| Medžiagos | Laminuota baldų plokštė |
| Papildoma informacija | Baldas skirtas savarankiškam surinkimui |
| Spalvos | Grafitas / Enigma |
| Pristatymas | Galimas visoje Lietuvoje |