1
/
iš
12
Kontinentinė lova Milton
Kontinentinė lova Milton
€650
Nepavyko įkelti atsiėmimo galimybių
| Plotis | 146 / 166 / 186 cm |
| Aukštis | 48 / 105 cm |
| Gylis | 206 cm |
| Išmatavimai | Yra pasirinkimas |
| Antčiužinis | Įskaičiuotas į kainą. |
| Miegamoji dalis | 140x200 / 160x200 / 180x200 |
| Patalynės dėžė | Yra |
| Kilmė / Garantija | Europa / 24 mėn |
| Pristatymo terminas | 25 – 45 d.d. |
| Spalvos / audiniai | Audinį rinktis iš pateiktų audinių šalia prekės nuotraukų, išsirinkus audinį, jo kodą įrašyti prekių krepšelyje. |
| Pristatymas | Galimas visoje Lietuvoje |