1
/
iš
15
Kontinentinė lova Irma
Kontinentinė lova Irma
€520
Nepavyko įkelti atsiėmimo galimybių
| Plotis | 145 / 165 / 185 cm |
| Aukštis | 104 cm |
| Gylis | 210 cm |
| Išmatavimai | Yra pasirinkimas |
| Papildomas antčiužinis | Antčiužinis į kainą neįeina (galimas užsakymas). |
| Miegamoji dalis | 140 / 160 / 180 cm |
| Patalynės dėžė | Yra |
| Kilmė / Garantija | Europa / 24 mėn |
| Pristatymo terminas | 25 – 45 d.d. |
| Spalvos / audiniai | Audinį rinktis iš pateiktų audinių šalia prekės nuotraukų, išsirinkus audinį, jo kodą įrašyti prekių krepšelyje. |
| Pristatymas | Galimas visoje Lietuvoje |