1
/
iš
11
Miegamojo lova Monti
Miegamojo lova Monti
€610
Nepavyko įkelti atsiėmimo galimybių
| Plotis | 178 / 198 cm |
| Aukštis | 35 / 95 cm |
| Gylis | 223 cm |
| Išmatavimai | Yra pasirinkimas |
| Miegamoji dalis | 160 / 180 cm |
| Patalynės dėžė | Yra |
| Kilmė / Garantija | Europa / 24 mėn |
| Pristatymo terminas | 25 – 45 d.d. |
| Spalvos / audiniai | Audinį rinktis iš pateiktų audinių šalia prekės nuotraukų, išsirinkus audinį, jo kodą įrašyti prekių krepšelyje. |
| Pristatymas | Galimas visoje Lietuvoje |