Stalas Indianapolis I-13
Stalas Indianapolis I-13
€125
Nepavyko įkelti atsiėmimo galimybių
| Plotis | 120 cm |
| Aukštis | 60 cm |
| Gylis | 60 cm |
| Kilmė / Garantija | Europa / 24 mėnesiai |
| Pristatymo terminas | 25 – 45 d.d. |
| Spalvos | Yra pasirinkimas |
| Pristatymas | Galimas visoje Lietuvoje |
| Medžiagos | LMDP |