Lentyna Joker 6
Lentyna Joker 6
€140
Nepavyko įkelti atsiėmimo galimybių
| Plotis | 80 cm |
| Aukštis | 140 cm |
| Gylis | 40 cm |
| Kilmė / Garantija | Europa / 24 mėnesiai |
| Pristatymo terminas | 25 – 45 d.d. |
| Medžiagos | Laminuota baldų plokštė |
| Papildoma informacija | Baldas skirtas savarankiškam surinkimui |
| Spalvos | Balta / Grafitas / Pilka / Ąž. Lefkas |
| Pristatymas | Galimas visoje Lietuvoje |