Komoda Zoya ZY-4
Komoda Zoya ZY-4
€150
Nepavyko įkelti atsiėmimo galimybių
| Plotis | 90 cm |
| Aukštis | 90 cm |
| Gylis | 40 cm |
| Kilmė / Garantija | Europa / 24 mėnesiai |
| Spalva | Prabangiai baltas / Biskvitinė ąžuolo spalva |
| Pristatymo terminas | 10 – 20 d.d. |
| Papildoma informacija | Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos |
| Pristatymas | Galimas visoje Lietuvoje |
| Medžiagos | Aukštos kokybės laminuota lenta |