Lova Faro FR-15
Lova Faro FR-15
€320
Nepavyko įkelti atsiėmimo galimybių
| Plotis | 124 cm |
| Aukštis | 81 cm |
| Gylis | 229 cm |
| Miegama dalis | 120 x 200 cm |
| Kilmė / Garantija | Europa / 24 mėnesiai |
| Spalva | Prabangiai balta / Artisan ąžuolas / Pilka |
| Pristatymo terminas | 15–45 d.d. |
| Papildoma informacija | Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos |
| Pristatymas | Galimas visoje Lietuvoje |
| Medžiagos | Aukštos kokybės laminuota lenta |