Miegamojo lova Antica A-5
Miegamojo lova Antica A-5
€260
Nepavyko įkelti atsiėmimo galimybių
| Plotis | 205 cm |
| Aukštis | 100 cm |
| Gylis | 176 cm |
| Kilmė / Garantija | Europa / 24 mėnesiai |
| Pristatymo terminas | 25 – 45 d.d. |
| Spalvos | Ąžuolas |
| Pristatymas | Galimas visoje Lietuvoje |
| Medžiagos | LMDP |