Miegamojo lova Dast K
Miegamojo lova Dast K
€440
Nepavyko įkelti atsiėmimo galimybių
| Plotis | 256 cm |
| Aukštis | 104 cm |
| Gylis | 210 cm |
| Kilmė / Garantija | Europa / 24 mėnesiai |
| Pristatymo terminas | 25 – 45 d.d. |
| Spalvos | Dykumos smėlio/LED |
| Pristatymas | Galimas visoje Lietuvoje |
| Medžiagos | LMDP |