1
/
iš
14
Miegamojo lova Lamello (Su čiužiniu)
Miegamojo lova Lamello (Su čiužiniu)
€730
Nepavyko įkelti atsiėmimo galimybių
| Plotis | 175 / 195 / 215 |
| Aukštis | 103 cm |
| Gylis | 225 cm |
| Išmatavimai | Yra pasirinkimas |
| Miegamoji dalis | 140 / 160 / 180 cm |
| Patalynės dėžė | Yra |
| Čiužinys + antčiužinis | Įskaičiuota į kainą. POCKET tipo čiužinys 17 cm, 4 cm storio antčiužinis su PU T25 putų užpildu |
| Kilmė / Garantija | Europa / 24 mėn |
| Pristatymo terminas | 25 – 45 d.d. |
| Spalvos / audiniai | Yra pasirinkimas |
| Pristatymas | Galimas visoje Lietuvoje |