Pakabinama lentyna Antica A-19
Pakabinama lentyna Antica A-19
€50
Nepavyko įkelti atsiėmimo galimybių
| Plotis | 120 cm |
| Aukštis | 32 cm |
| Gylis | 18 cm |
| Kilmė / Garantija | Europa / 24 mėnesiai |
| Pristatymo terminas | 25 – 45 d.d. |
| Spalvos | Ąžuolas |
| Pristatymas | Galimas visoje Lietuvoje |
| Medžiagos | LMDP |