Prieškambario komplektas York
Prieškambario komplektas York
€355
Nepavyko įkelti atsiėmimo galimybių
| Batų dėžės matmenys: | 43.5 x 77 x 37 cm |
| Lentynos matmenys: | 193.5 x 58 x 39.5 cm |
| Kabyklos matmenys: | 101.5 x 77 x 24.5 cm |
| Kilmė / Garantija | Europa / 24 mėnesiai |
| Pristatymo terminas | 25 – 45 d.d. |
| Medžiagos | Laminuota baldų plokštė |
| Papildoma informacija | Baldas skirtas savarankiškam surinkimui |
| Spalvos | Korpusas: ąžuolas Grandson / grafitas, viršus: ąžuolas Grandson, matinė struktūra |
| Pristatymas | Galimas visoje Lietuvoje |