Sofa Baltica 2/2B
Sofa Baltica 2/2B
€470
Nepavyko įkelti atsiėmimo galimybių
| Plotis | 171 cm |
| Aukštis | 87 cm |
| Gylis | 94 cm |
| Miegamoji dalis | Nėra |
| Patalynės dėžė | Nėra |
| Kilmė / Garantija | Europa / 24 mėn |
| Pristatymo terminas | 25 – 45 d.d. |
| Spalvos / audiniai | Audinį rinktis iš pateiktų audinių šalia prekės nuotraukų, išsirinkus audinį, jo kodą įrašyti prekių krepšelyje. |
| Pristatymas | Galimas visoje Lietuvoje |