1
/
iš
12
Sofa lova Toronto
Sofa lova Toronto
€500
Nepavyko įkelti atsiėmimo galimybių
| Plotis | 226 cm |
| Aukštis | 86 cm |
| Gylis | 106 cm |
| Miegamoji dalis | 195 x 125 cm |
| Patalynės dėžė | Yra |
| Kilmė / Garantija | Europa / 24 mėn |
| Pristatymo terminas | 25 – 45 d.d. |
| Spalvos / audiniai | Audinį rinktis iš pateiktų audinių šalia prekės nuotraukų, išsirinkus audinį, jo kodą įrašyti prekių krepšelyje. |
| Pristatymas | Galimas visoje Lietuvoje |