1
/
iš
11
Sofa Olivio
Sofa Olivio
€390
Nepavyko įkelti atsiėmimo galimybių
| Plotis | 202 cm |
| Aukštis | 76 cm |
| Gylis | 86 cm |
| Miegamoji dalis | Nėra |
| Patalynės dėžė | Nėra |
| Kilmė / Garantija | Europa / 24 mėn |
| Pristatymo terminas | 25 – 45 d.d. |
| Spalvos / audiniai | Audinį rinktis iš pateiktų audinių šalia prekės nuotraukų, išsirinkus audinį, jo kodą įrašyti prekių krepšelyje. |
| Pristatymas | Galimas visoje Lietuvoje |