TV staliukas Planet PL-10
TV staliukas Planet PL-10
€180
Nepavyko įkelti atsiėmimo galimybių
| Plotis | 120 cm |
| Aukštis | 40 cm |
| Gylis | 50 cm |
| Kilmė / Garantija | Europa / 24 mėnesiai |
| Spalva | Balta blizgi / Ąžuolas / Jūrinė (melsvai žalsva) |
| Pristatymo terminas | 10 – 20 d.d. |
| Papildoma informacija | Prekės pristatomos pakuotėse, nesurinktos |
| Pristatymas | Galimas visoje Lietuvoje |
| Medžiagos | Aukštos kokybės laminuota lenta |