Žurnalinis staliukas N-19
Žurnalinis staliukas N-19
€100
Nepavyko įkelti atsiėmimo galimybių
| Plotis | 65 cm |
| Aukštis | 57 cm |
| Gylis | 65 cm |
| Kilmė / Garantija | Europa / 24 mėnesiai |
| Pristatymo terminas | 25 – 45 d.d. |
| Spalvos | Ąžuolas |
| Pristatymas | Galimas visoje Lietuvoje |
| Medžiagos | LMDP |